5 Beds
3 Baths
3,501 sqft
$749,000
702 Raymond Drive Solon IA, 52333
Price per sqft
$213.94
Built in
2014
Property size
3,501 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
202603030
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Courtesy of Mottinger Real Estate Group, ,
Listing Contact: 319-329-7653
Powered byLuxury Presence